Coopertest:

Jongens:                                                                                                                              Meisjes:

naam afstand jaar   naam afstand jaar
Jelle Sijm 3250 m okt-06 klas 1 Ouassima Quandil 2975 m okt-14
Jelle Sijm 3300 m okt-07 klas 2 Ouassima Quandil 3050 m okt-15
Joost van het Kaar 3525 m okt-94 klas 3 Isabel Kopp 3100 m okt-16
Olav Baas 3600 m okt-94 bovenbouw Puck Hoving 3075 m okt-18

vijfkamp:

jongens:                                                                                                                              Meisjes:

naam afstand/tijd jaar   naam afstand/tijd jaar
Erik Nijland 11.00 m. jun-02 driesprong Marije Bakker 10.30 m. jun-94
Joost van het Kaar 5.00 m. jun-93        
Jasper Kooter 5.00 m. jun-18        
Derk Hoefman 5.00 m. jun-18 verspringen Genevieve Maartens 4.80 m. jun-14
Berend Sintenie 60 m jun-06 howler werpen Rose Darby 45 m. jun-16
Joost van het Kaar 2.22 min. jun-93 800 meter Marloes Klaasen 2.38 min. jun-94
        Geneviève Maartens 2.38 min. jun-14

Schoter Bosloop:

jongens:                                                                                                                              Meisjes:

  Guntime Jaar     Guntime Jaar
José ter Hofstede Wijnen 11.23 min. 2016 klas 1 Ouassima Quandil 12.39 min. 2014
Jasper Kooter 11.36 min. 2018 klas 2 Geneviève Maartens 12.35 min. 2014

 

 

Shuttle-Run:

jongens:                                                                                                                             meisjes:

  trap jaar      trap jaar
Jimmy Boonstra 15.0 mrt-07 klas 1 Ines Kraefft 14.4 mrt-16
        Lieke Vis 14.4 mrt-16
Yannick Fong-Tin-Joen 15.5 mrt-17 klas 2 Ines Kraefft 14.5 mrt-17
Fabian Laforga Kaandorp 15.5 mrt-17        
Yannick Fong-Tin-Joen 16.5 mrt-18 klas 3 Ouassima Quandil 14.3 mrt-17
        Ines Kraefft 14.3 mrt-18
Glenn van Geldorp 17.8 mrt-08 bovenbouw Rosa van Amerongen 14.0 feb-07
Bram Crans 17.8  feb-08   Isabel Kopp 14.0 mrt-18

 

Triatlon:

Jongens:                                                                                                                              Meisjes:

  tijd jaar     tijd jaar
Kevin Schaaf 4.10 min. 2011 zwemmen 300 meter Isis Keijzer 3.56 min. 2015
Ronnie Riet 6.55 min. 2015 hardlopen: 1,8 kilometer Ines Kraefft 7.35 min. 2017
Joep Slingerland 6.55 min. 2017        
David Soff 19.39 min. 2007 fietsen: 10,42 kilometer Vera van Vloten 20.30 min. 2018


                       

Wall of Fame