Geslaagden

%

Slagingspercentage mavo

%

Slagingspercentage havo

%

Slagingspercentage vwo

Geslaagden

Alle geslaagden van harte gefeliciteerd!!!

MAVO

Geslaagd na het eerste tijdvak zijn:

Fenna Bandstra, Jur Beijer, Bram Berkhout, Jasper Boldewijn, Tom Bonarius, Lars Bos, Ashley Bosman, Vincent van Bruggen,
Sven Buijs, Kayne Buitenhuis, Esra Celik, Dani Claus, Aisha Daniels, Wesley Dekker, Imani van  Duijn, Senne Gernandt,
Fleur de Gier, Meike Giljam, Esmée Haring, Rebel Hommes, Sophie Jansen, Yasmina Jelloul, Emma van der Knaap, Roos Köhler,         Michiel Kok, Jordi Kuijer, Roan van Laar, Sam Lefferts, Dayana Levi, Mimi Lourenburg, Quillian Luijk, Genevieve Maartens,         Jennifer van Maren, Arthur Mazouard, Mees van der Meet, Mohammed El Mesbahi, Adriana Muller, Quinten Otte,
Giverny Otte, Kemal Özdogan, Janiek Peschar, Nina Roos, Sanne Rutten, Helle Schopenhouer, Tobias Siebinga,
Mandy Smit, Tess van Soelen, Hanne Lise Stoker, Kim Stuijt, Tom Stut, Sibel Tatti, Sanne Uni, Juliët Uni, Bob van Veen, Bas Voogel,
Brendan van Wijk, Maartje Willemsen

Alsnog geslaagd na het tweede tijdvak zijn:

Marit Berkhout, Eva Hagen, Kai Houthuyzen, en Wouter Leurs

HAVO

Geslaagd na het eerste tijdvak zijn:

Manal El Aouati, Liam Bak, Steffie Bakker, Rônén Bason, Joram Beelen, Anne Bemener, Jara Bernáth, Remi Blom, Davida Boakye, Mandy Bol, Rick Braam, Charlotte van Bruggen, Isabelle Busch, Ferhat Çopur, Seher Çopur, Wies Crolla, Kimo Elst,Anne Fenyvesi, Ilse van der Geest, Cas van Ginkel, Jesse Gort, Fleur Haak, Léon Habes, Suzanne Hekelaar Gombert, Yoram Hendriks, Léon Iglesias Utset, Carla van der  Knijff, Feddo Koeman, Fabienne Koning, Joost Koster, Scott Kraaijenbosch, Marit van Leeuwen, Ruyun van der Linden, Maaike van der Linden, Jady Mahomedhoesainkhan, Sawar Masih, Jelle Meeuwenoord, Koen Mengerink, Soumia Miloudi, Isa Molenaar, Thalita Mooyekind, Nisha Nepali, Ole Oosterom, Jens van Overeem, Kim Pham, Alette Roelofs, Anouk Scheltema, Tippi van der Sluis, David Spierenburg, Sebastian Stöcker, Ben Stoffers, Gjirona Tasholli, Suzanne Termote, Marinthe van Toorn, Quinten van der  Veer, Siena Verber, Suzanne de Waaij, Kevin de Waal, Abel Willems, Niels Witmer

Alsnog geslaagd na het tweede tijdvak zijn:

Lisanne van Bruggen, Tim Calandt, Sanada van Jaaren, Nicole Kilibarda en Debby Sellathurai

VWO

Geslaagd na het eerste tijdvak zijn:

Sasja Alkemade, Jelte de Boer, Luce Creman, Teun Duwel, Job Eijgenhuijsen, Patrick Kruidenberg, Vanna Kunst, Jeanine Minkema, Roos van Riel, Tijs Rothweiler, Donna Sandtke, Mariët Zieleman, Annabel van Amerongen, Subod Bhusal, Dieter Blank, Sarah Geraads, Lara Gernandt, Eva Gregoire, Hidde Haest, Jesse Heideveld, Marinda Javaux, Juliet Koster, Julian Mol, Charlotte Nab, Xanthe Wijzenbroek, Bob van Zoen

Alsnog geslaagd na het tweede tijdvak zijn:

Kim Dinh, Roy Oosterveer en Shirley Rook