Geslaagden

Geslaagden

Alle geslaagden van harte gefeliciteerd!!!

MAVO

Geslaagd na het eerste tijdvak zijn:

Yune Appel,  Mohamed Asbihi, Soufiane Asbihi, Asma Bada, Marley van den Berg, Zarah Boeré, Jeffrey van Boxtel, Jip van den Brink, Tijn Büssing, Mette van Daalen, Haytam Daboune, Raney van Deelen, Ella Edwards, Louis Elbertse, Jan-Joost Gedaan, Olivier Gijze, Camil Gilliad, Tyso Gómez y Sarrado, Sebastiaan Groen, Bas Hackmann, Kyra Huijsmans, Zeinep Ibrahim, Delano de Jong, Indy Jonkman, Isabelle te Kiefte, Nick Klute, Julien Kroes, Jai Laan, Zoë Levi, Sid Lohman, Noor van Loon, Ibtissam El Mannachi,  Sam Marcella, Colin Meijer, Stijn Melchers, Naomi Moison, Herbert Nswaswa, Koen Oosterwijk, Giel Overdevest, Marith Overmeer, Aleksandar Petrovic, Jayda du Pon, Naoufal Quandil, Jochem de Reus, Lucas Sassen, Noa Schend, Sam van Schie, Ricardo Schipper, Teun Schoe, Cynthia Seegers, Médoune Seye, Emma Smits, Luca van Sonsbeek, Sven Turenhout, Thijmen Vastenhout, Wesley de Vries, Aaron de Vries, Geert de Vries, Jits de Vries, Jill Weijens, Maas van Westerhoven, Devin Westerhuis, Daan Witmer, Denise Witte, Bas Witteman, Bas van Zijp

Alsnog geslaagd na het tweede tijdvak zijn:
Binck van Beelen, Colin Meijer, Aleksandar Petrovic, Gideon Piron

HAVO

Geslaagd na het eerste tijdvak zijn:

Ties Adank, Adil Ajiou, Tufan Akdeniz, Safah Ali, Rik Apeldoorn, Shariva Berends, Koen Bijl, Pien Bosman, Nick Boxelaar, Bloem van den Brink, Niels Brugman, Annika de Bruijn, Muk Burghout, Don Ebbink, Mika Eekhout, Ouassim El Yousfi, Lena Ender, Benjamin Evers, Julia Geraads, Roosmarijn Hanemaayer, Esmée Haring, Lotte Hoekstra, Nadine Hollander, Boris Hoogland, Johannes van den Hurk, Ashley Ihuoma, Judy de Jong, Sieger Kempers, Jim Klerkx, Sep Koch, Mitch Kolkman, Bartel Komin, Demy Koper, Isabel Kopp, Yvanka Kras, Marieke van der Laan, Job Labrie, Tamara van Lent, Bo Lohman, Mimi Lourenburg, Daniek Meijer, Joëlle Menso, Daantje Molenaar, Belle van Nimwegen, Noa Oerlemans, Madelief den Oudsten, Wesley Perquin, Pepa Prijdekker, Joost Roelofs, Koen Schelhaas, Stijn van Schie, Emily Schipper, Lucy Schoorl, Eline Steen, Thijs-Diederik Tichelaar, Simon van Veen, Thijs Verdonk, Lize de Vries, Pieter-Bas de Waard, Nynke van Wamel, Thijs Weijers, Casper Wildeboer, Tars Wilms Floet, Wessel van Wolde          

Alsnog geslaagd na het tweede tijdvak zijn:
Lotte Caron, Gjalt Damstra, Lizzy Nooy, Remon Vegter, Rubie Winnubst
    

VWO

Geslaagd na het eerste tijdvak zijn:

Dax Antheunisse, Sanjhana Bhusal, Isabelle Busch, Nadir Chakrouni, Bernou van Dijk, Kimo Elst, Ilse Haasbeek, Brechtje Heermans, Suzanne Hekelaar Gombert, Renée Hoefman, Bas den Hollander, Xander Kaandorp, Sharon Kooiman, Jeanine Krist, Thijs Merkx, Thijs van Reeuwijk, Hannah Slot, Jesse Urbanus, Koen van Veelen, Wessel Wiersma, Eva de Wit, Ronnie Riet, Anouk Schouten, Suzanne de Waaij

Alsnog geslaagd na het tweede tijdvak is:
Britte Dam