Contact

School

Het Schoter
Sportweg 9
2024 CN Haarlem
Tel: 023 – 525 84 91
Fax: 023 – 527 51 28
E-mail: info@schoter.nl

Inspectie

Inspectie van het Onderwijs
Tel: 0800 8051 (gratis)
www.onderwijsinspectie.nl
Meldpunt vertrouwensinspectie: 0900 1113111

Dunamare

Dunamare Onderwijs Groep
Diakenhuisweg 1-21
Postbus 4470
2003 EL Haarlem
Tel: 023 – 5303600
E-mail: info@dunamare.nl

De administratie is bereikbaar van 07.30 tot 12.15 en van 12.45 tot 17.00.
bankrekeningnummer: NL70RABO0161338798 t.n.v. Het Schoter te Haarlem.

Sportweg 9, 2024 CN Haarlem

Sportweg 9, 2024 CN Haarlem

Route

Het Schoter staat aan de Sportweg, een zijstraat van de Planetenlaan, tegenover het Haarlemstadion. Wij zijn met het openbaar vervoer goed bereikbaar vanuit Haarlem CS, Velserbroek en IJmuiden (o.a. bus 3, 4, 73 en 75). Zie www.9292ov.nl.

E-mail adressen

Aardrijkskunde

BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
HDN A. van der Heijden A.vanderHeijden@Schoter.nl
MAE E. Maalderink e.maalderink@schoter.nl
MAA A. Maij a.maij@schoter.nl
MLD J. Mulder J.Mulder@Schoter.nl
MUL L. Muller L.Muller@schoter.nl
ONO O.Onwuka O.Onwuka@schoter.nl
RRL R. van Riel R.vanRiel@Schoter.nl
SCP P. Schavemaker p.schavemaker@schoter.nl
STT V. Schutte V.Schutte@Schoter.nl
TOS S. Tober S.Tober@schoter.nl

Administratie

DGL A. Dorgelo Ransijn A.DorgeloRansijn@Schoter.nl
HEI J. van Heijst J.vanHeijst@Schoter.nl
KFT G. Kieft - van den Berg G.Kieft-vandenBerg@Schoter.nl
LNG M. van Ling M.vanLing@Schoter.nl boeken

Balie

KLR R. Kleine R.Kleine@schoter.nl
LOR R. Loze R.Loze@schoter.nl

Bedrijfseconomie

DUN N. van Duijvenbode n.vanduijvenbode@schoter.nl
MED
 D.Mense d.mense@schoter.nl
PIJ J. Pijnacker j.pijnacker@schoter.nl

Biologie

BRC C. Bruin C.Bruin@Schoter.nl
KAD D. Kal D.Kal@schoter.nl
KEL L. van Kessel l.vankessel@schoter.nl
MER R. van der Meer r.vandermeer@schoter.nl
OZN A. Özcan A.Ozcan@Schoter.nl
RAS W. Ras-Verloop N.Ras-Verloop@Schoter.nl
SEE D. See D.See@Schoter.nl
VSR L. Visser L.Visser@schoter.nl

Bewegen, sport en maatschappij

BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
KEF F. Kerkhoff f.kerkhoff@schoter.nl
KOM M. de Koning m.dekoning@schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl
VEO R. Veldman R.Veldman@schoter.nl
VER A. Verhage A.Verhage@Schoter.nl

Concierge

DAK  K. Davoudi Negad K.DavoudiNegad@Schoter.nl
KCK
A. Koçak A.Kocak@Schoter.nl
KTW R. Kootwijk R.Kootwijk@Schoter.nl
OOC C. Oostra c.oostra@schoter.nl
ORY R. Orij R.Orij@Schoter.nl

Coördinatoren

 

DON J. Don J.Don@schoter.nl
ELM M. Elsinga M.Elsinga@schoter.nl
EMD
E.Eggermond e.eggermond@schoter.nl
GRO T de Groot t.degroot@schoter.nl
HGB R. Hoogenboom r.hoogenboom@schoter.nl
KRZ M.Kruize M.Kruize@schoter.nl
MLL m.muller m.muller@schoter.nl
WRT M. de weerdt m.deweerdt@schoter.nl
YZN Y.van Zon y.vanzon@schoter.nl

 

Culturele en kunstzinnige vorming

VEN C. van der Veen J.vanderVeen@Schoter.nl
BLJ J. Bloemsma J.Bloemsma@schoter.nl

Decaan

 

EMD E. Eggermond e.eggermond@schoter.nl
FIL
A. Filius A.Filius@Schoter.nl

 

Drama

JON J. de Jong J.deJong@Schoter.nl
NOY J. Noyons J.Noyons@Schoter.nl
RAE E. Ravensbergen E.Ravensbergen@schoter.nl
WAA A. Wassink A.Wassink@schoter.nl

Duits

 

BAB I. Bada I.Bada@schoter.nl
DKS p. Dijkstra P.Dijkstra@schoter.nl
LAC C. Lavalette C.Lavalette@schoter.nl
NAS S. Nap s.nap@schoter.nl
NIH H. Niemeijer H.Niemeijer@schoter.nl
SNI M. Snieder M.Snieder@schoter.nl

 

Economie
Engels

BAC C.Bakker c.bakker@schoter.nl
BLJ
J.Bloemsma j.bloemsma@schoter.nl
DRR
H. Dreijer H.Dreijer@Schoter.nl
ELM M. Elsinga M.Elsinga@Schoter.nl
EVG G. Evans-Jones G.Evans-Jones@schoter.nl
FAA A.Farrely a.farrely@schoter.nl
HOF N. Hoffman N.Hoffman@Schoter.nl
KAH H. de Kanter h.dekater@schoter.nl
KAM M.Kamminga M.Kamminga@schoter.nl
KUI A.Kuipers A.Kuipers@schoter.nl
LFD J. Liefaard J.Liefaard@Schoter.nl
PEM M. van Pelt M.vanPelt@schoter.nl
TAN C. Tangelder C.Tangelder@Schoter.nl
VLE E. van de Velde E.vandeVelde@Schoter.nl
WRT M. de Weerdt M.deWeerdt@Schoter.nl

Europese en internationale oriëntatie

DON J. Don J.Don@schoter.nl
EST T. van Esch t.vanesch@schoter.nl
MLL M.Muller m.muller@schoter.nl

Filosofie

SPO O.Spoelstra o.spoelstra@schoter.nl

Frans

BRI G. de Bruijn G.deBruijn@Schoter.nl
HEM M. Hemprig M.Hemprig@Schoter.nl
HUI S. Huisman S.Huisman@Schoter.nl
IPE E. Ipsa E.Ipsa@Schoter.nl
KRZ M. Kruize M.Kruize@Schoter.nl
LAC C. Lavalette C.Lavalette@schoter.nl
PAJ J.Pape j.pape@schoter.nl
RUS S. de Ruijter S.deRuijter@schoter.nl

Geschiedenis

DON J. Don J.Don@Schoter.nl
DRD D. Duinker D.Duinker@Schoter.nl
HGB R.Hoogenboom r.Hoogenboom@schoter.nl
JUR f. Jung f.Jung@schoter.nl
MLL M. Muller M.Muller@Schoter.nl
PLM E. Polman Tuin E.PolmanTuin@Schoter.nl
RMP F. van Rumpt F.vanRumpt@Schoter.nl
WEW W. op de Weegh w.opdeweegh@schoter.nl

Global Perspectives

EST T. van Esch T.vanEsch@schoter.nl
RMP F. van Rumpt F.vanRumpt@schoter.nl
SCT T.Schrama t.schrama@schoter.nl

ICT

GLD E. van Gelderen ict@schoter.nl
VLP P. van der Vlugt P.vanderVlugt@schoter.nl

Kunst algemeen

PRH M.van Praagh M.vanpraagh@schoter.nl

Kunst drama

JON J. de Jong J.deJong@schoter.nl
WAA A. Wassink A.Wassink@schoter.nl

Kunst beeldende vorming

WIA A. Wiersma a.wiersma@schoter.nl

Lichamelijke opvoeding

BOR A. de Boer A.deBoer2@Schoter.nl
BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
EMD E. Eggermond E.Eggermond@schoter.nl
GOG G. Gort g.gort@schoter.nl
GRO T. de Groot T.deGroot@Schoter.nl
JAS S. Janson S.Janson@schoter.nl
KEF F. Kerkhoff F.Kerkhoff@schoter.nl
KOM M. de Koning m.dekoning@schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl
RDN K.H. van der Reyden K.vanderReyden@Schoter.nl
STL J. Stol J.Stol@schoter.nl
VEO R. Veldman R.Veldman@schoter.nl
VER A. Verhage A.Verhage@Schoter.nl

Huiswerkbegeleiding

MAP P.Marks pien.marks@lyceo.nl

Maatschappijleer

EST T. Esch T.vanEsch@schoter.nl
KNW W. van der Knaap W.vanderKnaap@schoter.nl
SCA A. Schans a.schans@schoter.nl

Mediawijsheid

BLJ J. Bloemsma j.bloemsma@schoter.nl
DII
I. van Dijk i.vandijk@schoter.nl
KST
B.Koster b.koster@schoter.nl

Natuur- en scheikunde

BEJ J. Beelen J.beelen@schoter.nl
GEH
H. van Gelderen h.vangelderen@schoter.nl
JOR
R. de Jong R.deJong@schoter.nl
KAL D. Kal D.Kal@schoter.nl
KUA
A. Kuiper a.kuiper@schoter.nl
SCT T.Schrama T.Schrama@schoter.nl
VZB G. Verzijlbergh G.Verzijlbergh@Schoter.nl
VRT T. de Vries t.devries@schoter.nl
WIT M. Wittebrood w.wittebrood@schoter.nl

Nederlands


AAN
N. Aanstoot n.aanstoot@schoter.nl
ALA
A.Alberts a.alberts@schoter.nl
BRS R. Bronsema R.Bronsema@schoter.nl
HGM M. Hageman M.Hageman@Schoter.nl
NIM M.Nieuwpoort m.nieuwpoort@schoter.nl
PEP
P. Pereboom p.pereboom@schoter.nl
ROD D. Rosekrans d.rosekrans@schoter.nl
VNR
R. van Velzen r.vanvelzen@schoter.nl
WEB
B. Weerman b.weerman@schoter.nl
YZN
Y. van Zon Y.vanZon@Schoter.nl
ZAH H.Zanting h.zanting@schoter.nl

Onderwijsassistenten

BFT K. Beaufort K.Beaufort@schoter.nl

Roostermakers

LOR R. Loze R.Loze@schoter.nl
NST
M. Niesten M.Niesten@Schoter.nl
YHO Y. Hoeven Y.Hoeven@Schoter.nl

Schoolleiding

GDE M. de Goede m.degoede@schoter.nl
WVN
A. van Waveren a.vanwaveren@schoter.nl

BEK K.Beentjes k.beentjes@schoter.nl
GSN M. van de Giessen m.vandegiessen@schoter.nl
KAR Joost van het Kaar j.vanhetkaar@schoter.nl
STB Brenda Stam b.stam@schoter.nl

Schoolmaatschappelijk werker

MRE R. Moore R.Moore@Schoter.nl

Technisch onderwijs assistenten

BGA M.Boeringa m.boeringa@schoter.nl
GEH H.van Gelderen h.vangelderen@schoter.nl

Trajectbegeleiding

KLL L.Klijn l.klijn@schoter.nl
SMA M.Schaftenaar m.schaftenaar@schoter.nl

 

 

Tekenen

BAJ J.Bakker J.Bakker@schoter.nl
MJR
E. Majoor E.Majoor@schoter.nl
WIA A. Wiersma A.Wiersma@Schoter.nl

Wiskunde

ALD D.Altintas d.altintas@schoter.nl
FYT
G. Feijt G.Feijt@schoter.nl
IAM M.Lallouchen m.lallouchen@schoter.nl
JSS W. Janssen W.Janssen@Schoter.nl
KOJ L. Koning L.Koning@schoter.nl
KST B. Koster B.Koster@Schoter.nl
LIH H.Liem h.liem@schoter.nl
SML L.Smits l.smits@schoter.nl
SPP M. Schipper M.Schipper@Schoter.nl
SMP P. Smith P.Smith@schoter.nl
STL J. Stol J.Stol@Schoter.nl
VOS M. Vos M.Vos@Schoter.nl
VRJ J. de Vries j.devries@schoter.nl
WIM M. Willenbroek m.willenbroek@schoter.nl

Zorgcoördinator

SNI M. Snieder M.Snieder@schoter.nl
EST T. Esch T.vanEsch@schoter.nl