E-mail adressen

Aardrijkskunde

BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
HDN A. van der Heijden A.vanderHeijden@Schoter.nl
MAE E. Maalderink e.maalderink@schoter.nl
MAA A. Maij a.maij@schoter.nl
MLD J. Mulder J.Mulder@Schoter.nl
MUL L. Muller L.Muller@schoter.nl
ONO O.Onwuka O.Onwuka@schoter.nl
RRL R. van Riel R.vanRiel@Schoter.nl
STT V. Schutte V.Schutte@Schoter.nl
TOS S. Tober S.Tober@schoter.nl
WOS S. Wolter s.wolter@schoter.nl

Administratie

DGL A. Dorgelo Ransijn A.DorgeloRansijn@Schoter.nl
HEI J. van Heijst J.vanHeijst@Schoter.nl
KFT G. Kieft - van den Berg G.Kieft-vandenBerg@Schoter.nl
LNG M. van Ling M.vanLing@Schoter.nl boeken

Balie

KLR R. Kleine R.Kleine@schoter.nl
RUA A. de Ruijter a.deruijter@schoter.nl
BOG G. Borsonello g.borsonello@schoter.nl

Bedrijfseconomie

DUN N. van Duijvenbode n.vanduijvenbode@schoter.nl
MED
 D.Mense d.mense@schoter.nl
PIJ J. Pijnacker j.pijnacker@schoter.nl

Biologie

BRC C. Bruin C.Bruin@Schoter.nl
KAD D. Kal D.Kal@schoter.nl
KEL L. van Kessel l.vankessel@schoter.nl
MEN N. Meinster n.meinster@schoter.nl
OZN A. Özcan A.Ozcan@Schoter.nl
RAS W. Ras-Verloop N.Ras-Verloop@Schoter.nl
SEE D. See D.See@Schoter.nl
VSR L. Visser L.Visser@schoter.nl

Bewegen, sport en maatschappij

BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
KEF F. Kerkhoff f.kerkhoff@schoter.nl
KOM M. de Koning m.dekoning@schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl
VEO R. Veldman R.Veldman@schoter.nl
VER A. Verhage A.Verhage@Schoter.nl

Concierge

ORY R. Orij R.Orij@Schoter.nl   (hoofd conciërge)
DAK  K. Davoudi Negad K.DavoudiNegad@Schoter.nl
KCK
A. Koçak A.Kocak@Schoter.nl
KTW R. Kootwijk R.Kootwijk@Schoter.nl
OOC C. Oostra c.oostra@schoter.nl

Coördinatoren

 

DKS P. Dijkstra p.dijkstra@schoter.nl
DON
J. Don J.Don@schoter.nl
ELM M. Elsinga M.Elsinga@schoter.nl
GRO T de Groot t.degroot@schoter.nl
HGB R. Hoogenboom r.hoogenboom@schoter.nl
MLL m.muller m.muller@schoter.nl
WRT M. de weerdt m.deweerdt@schoter.nl
YZN Y.van Zon y.vanzon@schoter.nl

 

Culturele en kunstzinnige vorming

VEN C. van der Veen J.vanderVeen@Schoter.nl
BLJ J. Bloemsma J.Bloemsma@schoter.nl
LOA A. Lohr a.lohr@schoter.nl

Decaan

 

FIL A. Filius A.Filius@Schoter.nl

 

Drama

JON J. de Jong J.deJong@Schoter.nl
NOY J. Noyons J.Noyons@Schoter.nl
RAE E. Ravensbergen E.Ravensbergen@schoter.nl
WAA A. Wassink A.Wassink@schoter.nl

Duits

 

BAB I. Bada I.Bada@schoter.nl
DKS p. Dijkstra P.Dijkstra@schoter.nl
LAC C. Lavalette C.Lavalette@schoter.nl
KLS S. Klous s.klous@schoter.nl
NAS S. Nap s.nap@schoter.nl
NIH H. Niemeijer H.Niemeijer@schoter.nl
SNI M. Snieder M.Snieder@schoter.nl

 

Economie

DUN n.van Duijvenbode n.vanduijvenbode@schoter.nl
PIJ J.Pijnacker J.Pijnacker@schoter.nl
SCW W. Schonkmailto:W.Schonk@schoter.nl
VEA A.vanVeen A.Vanveen@schoter.nl
YAN N. Ben Yahia n.benyahia@schoter.nl

Engels

BLJ J.Bloemsma j.bloemsma@schoter.nl
ELM M. Elsinga M.Elsinga@Schoter.nl
EVG G. Evans-Jones G.Evans-Jones@schoter.nl
FAA A.Farrelly a.farrelly@schoter.nl
HOF N. Hoffman N.Hoffman@Schoter.nl
JOM M.Joost m.joost@schoter.nl
KAH H. de Kanter h.dekater@schoter.nl
KAM M.Kamminga M.Kamminga@schoter.nl
KUI A.Kuipers A.Kuipers@schoter.nl
LFD J. Liefaard J.Liefaard@Schoter.nl
TAN C. Tangelder C.Tangelder@Schoter.nl
VLE E. van de Velde E.vandeVelde@Schoter.nl
WRT M. de Weerdt M.deWeerdt@Schoter.nl
ZAB B. Zaremba b.zaremba@schoter.nl

Europese en internationale oriëntatie

DON J. Don J.Don@schoter.nl
RMP F. van Rumpt f.vanrumpt@schoter.nl
MLL M.Muller m.muller@schoter.nl
SCA A. Schans a.schans@schoter.nl

Filosofie

SPO O.Spoelstra o.spoelstra@schoter.nl

Frans

BRI G. de Bruijn G.deBruijn@Schoter.nl
DRR H. Dreijer h.dreijer@schoter.nl
HEM M. Hemprig M.Hemprig@Schoter.nl
HUI S. Huisman S.Huisman@Schoter.nl
IPE E. Ipsa E.Ipsa@Schoter.nl
KRZ M. Kruize M.Kruize@Schoter.nl
LAC C. Lavalette C.Lavalette@schoter.nl
PAJ J.Pape j.pape@schoter.nl
RUS S. de Ruijter S.deRuijter@schoter.nl
ZWE E. Zwemmer e.zwemmer@schoter.nl

Geschiedenis

DON J. Don J.Don@Schoter.nl
DRD D. Duinker D.Duinker@Schoter.nl
HGB R.Hoogenboom r.Hoogenboom@schoter.nl
JUR f. Jung f.Jung@schoter.nl
MLL M. Muller M.Muller@Schoter.nl
PLM E. Polman Tuin E.PolmanTuin@Schoter.nl
RMP F. van Rumpt F.vanRumpt@Schoter.nl
SIT  T. Sieltjes t.sieltjes@schoter.nl

Global Perspectives

EST T. van Esch T.vanEsch@schoter.nl
RMP F. van Rumpt F.vanRumpt@schoter.nl
SCT T.Schrama t.schrama@schoter.nl

ICT

GLD E. van Gelderen ict@schoter.nl
VLP P. van der Vlugt P.vanderVlugt@schoter.nl

Kunst algemeen

PRH M.van Praagh M.vanpraagh@schoter.nl

Kunst drama

JON J. de Jong J.deJong@schoter.nl
WAA A. Wassink A.Wassink@schoter.nl

Kunst beeldende vorming

WIA A. Wiersma a.wiersma@schoter.nl

Lichamelijke opvoeding

BOR A. de Boer A.deBoer2@Schoter.nl
BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
GOG G. Gort g.gort@schoter.nl
GRO T. de Groot T.deGroot@Schoter.nl
KEF F. Kerkhoff F.Kerkhoff@schoter.nl
KOM M. de Koning m.dekoning@schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl
RDN K.H. van der Reyden K.vanderReyden@Schoter.nl
SCR R. Schuppen R.Schuppen@schoter.nl
STL J. Stol J.Stol@schoter.nl
VEO R. Veldman R.Veldman@schoter.nl
VER A. Verhage A.Verhage@Schoter.nl

Huiswerkbegeleiding
Maatschappijleer

EST T. Esch T.vanEsch@schoter.nl
KNW W. van der Knaap W.vanderKnaap@schoter.nl
SCA A. Schans a.schans@schoter.nl

Mediawijsheid

BLJ J. Bloemsma j.bloemsma@schoter.nl
DII
I. van Dijk i.vandijk@schoter.nl
KST
B.Koster b.koster@schoter.nl

Natuur- en scheikunde

BEJ J. Beelen J.beelen@schoter.nl
GEH
H. van Gelderen h.vangelderen@schoter.nl
KAL D. Kal D.Kal@schoter.nl
KLA A. Kluitenberg a.kluitenberg@schoter.nl
KOR R. Kooij r.kooij@schoter.nl
SCT T.Schrama T.Schrama@schoter.nl
VZB G. Verzijlbergh G.Verzijlbergh@Schoter.nl
VRT T. de Vries t.devries@schoter.nl
WIT M. Wittebrood m.wittebrood@schoter.nl

Nederlands


AAN
N. Aanstoot n.aanstoot@schoter.nl
ALA
A.Alberts a.alberts@schoter.nl
BRS R. Bronsema R.Bronsema@schoter.nl
HGM M. Hageman M.Hageman@Schoter.nl
NIM M.Nieuwpoort m.nieuwpoort@schoter.nl
PEP
P. Pereboom p.pereboom@schoter.nl
PEA
A. ten Peze a.tenpeze@schoter.nl
ROD D. Rosekrans d.rosekrans@schoter.nl
VEJ
J. Veenstra J.Veenstra@schoter.nl
VNR
R. van Velzen r.vanvelzen@schoter.nl
WEB
B. Weerman b.weerman@schoter.nl
YZN
Y. van Zon Y.vanZon@Schoter.nl

Onderwijsassistenten

LIT T. Linnewever t.linnewever@schoter.nl
RIF F. Rietveld f.rietveld@schoter.nl

Roostermakers

NST M. Niesten M.Niesten@Schoter.nl (hoofd roostermaker)
LOR R. Loze R.Loze@schoter.nl
YHO Y. Hoeven Y.Hoeven@Schoter.nl

Schoolleiding

GDE M. de Goede m.degoede@schoter.nl
WVN
A. van Waveren a.vanwaveren@schoter.nl

BEK K.Beentjes k.beentjes@schoter.nl
KAR Joost van het Kaar j.vanhetkaar@schoter.nl
STB Brenda Stam b.stam@schoter.nl
RUP P. Ruizeveld de Winter p.ruizevelddewinter@schoter.nl

Schoolmaatschappelijk werker

MRE R. Moore R.Moore@Schoter.nl

Technisch onderwijs assistenten

BGA M.Boeringa m.boeringa@schoter.nl
GEH H.van Gelderen h.vangelderen@schoter.nl

Trajectbegeleiding

KLL L.Klijn l.klijn@schoter.nl
SMA M.Schaftenaar m.schaftenaar@schoter.nl

 

 

Tekenen

BAJ J.Bakker J.Bakker@schoter.nl
WIA A. Wiersma A.Wiersma@Schoter.nl

Wiskunde

ALD D.Altintas d.altintas@schoter.nl
SLB
B. Sliggers b.sliggers@schoter.nl
IAM M.Lallouchen m.lallouchen@schoter.nl
JSS W. Janssen W.Janssen@Schoter.nl
KOJ L. Koning L.Koning@schoter.nl
KOA M. Koningsbrugge M.koningsbrugge@schoter.nl
KST B. Koster B.Koster@Schoter.nl
SML L.Smits l.smits@schoter.nl
SPP M. Schipper M.Schipper@Schoter.nl
SMP P. Smith P.Smith@schoter.nl
STL J. Stol J.Stol@Schoter.nl
VOS M. Vos M.Vos@Schoter.nl
VRJ J. de Vries j.devries@schoter.nl
WIM M. Willenbroek m.willenbroek@schoter.nl

Zorgcoördinator

SNI M. Snieder M.Snieder@schoter.nl
EST T. Esch T.vanEsch@schoter.nl