E-mail adressen

Aardrijkskunde

BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
HAS
S. Hakan S.Hakan@schoter.nl
HDN
A. van der Heijden A.vanderHeijden@Schoter.nl
JUR F. Jung F.Jung@schoter.nl
MLD J. Mulder J.Mulder@Schoter.nl
MUL L. Muller L.Muller@schoter.nl
ONO O.Onwuka O.Onwuka@schoter.nl
PLH H. Ploeg H.Ploeg@schoter.nl
RRL R. van Riel R.vanRiel@Schoter.nl
STT V. Schutte V.Schutte@Schoter.nl
TOS S. Tober S.Tober@schoter.nl

Administratie

BFT K. Beaufort K.Beaufort@Schoter.nl balie
DGL
A. Dorgelo Ransijn A.DorgeloRansijn@Schoter.nl
HEI J. van Heijst J.vanHeijst@Schoter.nl
KFT G. Kieft - van den Berg G.Kieft-vandenBerg@Schoter.nl
KLL L.Klijn L.Klijn@schoter.nl
LNG M. van Ling M.vanLing@Schoter.nl boeken
LOR R. Loze R.Loze@schoter.nl

Bedrijfseconomie

MED D.Mense d.mense@schoter.nl
PIJ J. Pijnacker j.pijnacker@schoter.nl

Biologie

BRC C. Bruin C.Bruin@Schoter.nl
KAD D. Kal D.Kal@schoter.nl
KEL L. van Kessel l.vankessel@schoter.nl
OZN A. Özcan A.Ozcan@Schoter.nl
RAS W. Ras-Verloop N.Ras-Verloop@Schoter.nl
SEE D. See D.See@Schoter.nl
VSR L. Visser L.Visser@schoter.nl

Bewegen, sport en maatschappij

BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl
RDN K. van der Reyden K.vanderReyden@Schoter.nl
STL J. Stol j.stol@schoter.nl
VEO R. Veldman R.Veldman@schoter.nl
VER A. Verhage A.Verhage@Schoter.nl

Concierge

DAK  K. Davoudi Negad K.DavoudiNegad@Schoter.nl
KCK
A. Koçak A.Kocak@Schoter.nl
KTW R. Kootwijk R.Kootwijk@Schoter.nl
LBG L. Ligtenberg L.Ligtenberg@Schoter.nl
ORY R. Orij R.Orij@Schoter.nl

Coördinatoren

DON J. Don J.Don@schoter.nl
ELM M. Elsinga M.Elsinga@schoter.nl
EMD
E.Eggermond e.eggermond@schoter.nl
GRO T de Groot t.degroot@schoter.nl
JOG M. de Jong m.dejong@schoter.nl
KRZ M.Kruize M.Kruize@schoter.nl
MLL m.muller m.muller@schoter.nl
WRT M. de weerdt m.deweerdt@schoter.nl
YZN Y.van Zon y.vanzon@schoter.nl

Culturele en kunstzinnige vorming

VEN C. van der Veen J.vanderVeen@Schoter.nl
BLJ J. Bloemsma J.Bloemsma@schoter.nl

Decaan

FIL A. Filius A.Filius@Schoter.nl

Drama

JON J. de Jong J.deJong@Schoter.nl
NOY J. Noyons J.Noyons@Schoter.nl
RAE E. Ravensbergen E.Ravensbergen@schoter.nl
WAA A. Wassink A.Wassink@schoter.nl

Duits

BAB I. Bada I.Bada@schoter.nl
BEM M. Beek M.Beek@schoter.nl
DKS p. Dijkstra P.Dijkstra@schoter.nl
JAH H. Jäggi H.Jaggi@schoter.nl
LAC C. Lavalette C.Lavalette@schoter.nl
NIH H. Niemeijer H.Niemeijer@schoter.nl
SNI M. Snieder M.Snieder@schoter.nl

Economie
Engels

ARL L. Archidona L.Archidona@schoter.nl
DRR
H. Dreijer H.Dreijer@Schoter.nl
ELM M. Elsinga M.Elsinga@Schoter.nl
EVG G. Evans-Jones G.Evans-Jones@schoter.nl
HOF N. Hoffman N.Hoffman@Schoter.nl
IDJ J.C. Ides J.Ides@schoter.nl
JOG M. de Jong M.deJong@Schoter.nl
KAM M.Kamminga M.Kamminga@schoter.nl
KOB B. Koehof B.Koehof@schoter.nl
KUI A.Kuipers A.Kuipers@schoter.nl
LFD J. Liefaard J.Liefaard@Schoter.nl
PAM M. Pachymanoli M.Pachymanoli@schoter.nl
PEM M. van Pelt M.vanPelt@schoter.nl
TAN C. Tangelder C.Tangelder@Schoter.nl
VLE E. van de Velde E.vandeVelde@Schoter.nl
WRT M. de Weerdt M.deWeerdt@Schoter.nl

Europese en internationale oriëntatie

DON J. Don J.Don@schoter.nl
JOG M. de Jong M.deJong@schoter.nl

Filosofie

LDR W. Lindijer W.Lindijer@Schoter.nl

Frans

BRI G. de Bruijn G.deBruijn@Schoter.nl
HEM M. Hemprig M.Hemprig@Schoter.nl
HUI S. Huisman S.Huisman@Schoter.nl
IPE E. Ipsa E.Ipsa@Schoter.nl
KRZ M. Kruize M.Kruize@Schoter.nl
LAC C. Lavalette C.Lavalette@schoter.nl
RUS S. de Ruijter S.deRuijter@schoter.nl

Geschiedenis

DON J. Don J.Don@Schoter.nl
DRD D. Duinker D.Duinker@Schoter.nl
JUR J. Jung J.Jung@schoter.nl
MLL M. Muller M.Muller@Schoter.nl
PLM E. Polman Tuin E.PolmanTuin@Schoter.nl
RMP F. van Rumpt F.vanRumpt@Schoter.nl
SIT T. Sieljes T.Sieljes@schoter.nl

Global Perspectives

EST T. van Esch T.vanEsch@schoter.nl
RRL R. van Riel R.vanRiel@schoter.nl
RMP F. van Rumpt F.vanRumpt@schoter.nl

ICT

GLD E. van Gelderen ict@schoter.nl
VLP P. van der Vlugt P.vanderVlugt@schoter.nl

Invaldocenten

SPL L. Spekking L.Spekking@schoter.nl
XHM M. Xhofleer M.Xhofleer@schoter.nl

Kunst algemeen

PRH M.van Praagh M.vanpraagh@schoter.nl

Kunst drama

JON J. de Jong J.deJong@schoter.nl
PRH M. van Praagh M.vanPraagh@schoter.nl
WAA A. Wassink A.Wassink@schoter.nl

Lichamelijke opvoeding

BOR A. de Boer A.deBoer2@Schoter.nl
BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
EMD E. Eggermond E.Eggermond@schoter.nl
GRO T. de Groot T.deGroot@Schoter.nl
JAS S. Janson S.Janson@schoter.nl
KEF F. Kerkhoff F.Kerkhoff@schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl
RDN K.H. van der Reyden K.vanderReyden@Schoter.nl
STL J. Stol J.Stol@schoter.nl
VEO R. Veldman R.Veldman@schoter.nl
VER A. Verhage A.Verhage@Schoter.nl

Huiswerkbegeleiding

MAP P.Marks pien.marks@lyceo.nl

Maatschappijleer

ALS S. Alders S.Alders@schoter.nl
EST
T. Esch T.vanEsch@schoter.nl
KNW W. van der Knaap W.vanderKnaap@schoter.nl

Mediawijsheid

HOF N.Hoffman N.Hoffman@schoter.nl
WIA
A.Wiersma A.Wiersma@Schoter.nl

Management & organisatie

PIJ J.Pijnacker j.pijnacker@schoter.nl

Muziek

CHN L. Chen L.Chen@Schoter.nl

Natuur- en scheikunde

JOR R. de Jong R.deJong@schoter.nl
KAL D. Kal D.Kal@schoter.nl
LEW
J. van Leeuwe J.vanLeeuwe@Schoter.nl
MEM M.Mensink M.Mensink@schoter.nl
SCT T.Schrama T.Schrama@schoter.nl
VEA A. van Veen A.vanVeen@schoter.nl
VZB G. Verzijlbergh G.Verzijlbergh@Schoter.nl

Nederlands


ALA
A.Aalbers a.aalbers@schoter.nl
BOL
L. de Boer L.deBoer@schoter.nl
BRR R. ten Broek R.tenBroek@Schoter.nl
BRS R. Bronsema R.Bronsema@schoter.nl
HAK M. Haank M.Haank@Schoter.nl
HGM M. Hageman M.Hageman@Schoter.nl
NIM M.Nieuwpoort m.nieuwpoort@schoter.nl
PEA
A.Peze a.peze@schoter.nl
ROD
D. Rosekrans d.rosekrans@schoter.nl
YZN
Y. van Zon Y.vanZon@Schoter.nl

Onderwijsassistenten
Rekenen

SMP P. Smith P.Smith@schoter.nl
SWN N. Swinkels N.Swinkels@schoter.nl

Roostermakers

NST M. Niesten M.Niesten@Schoter.nl
YHO Y. Hoeven Y.Hoeven@Schoter.nl

Schoolleiding

GDE M. de Goede m.degoede@schoter.nl
WVN
A. van Waveren a.vanwaveren@schoter.nl

DVM Marlies Doeve m.doeve@schoter.nl
STB Brenda Stam b.stam@schoter.nl
KAR Joost van het Kaar j.vanhetkaar@schoter.nl

Technisch onderwijs assistenen

BGA M.Boeringa m.boeringa@schoter.nl
GEH H.van Gelderen h.vangelderen@schoter.nl

Tekenen

BAJ J.Bakker J.Bakker@schoter.nl 
MJR
E. Majoor E.Majoor@schoter.nl
WIA A. Wiersma A.Wiersma@Schoter.nl

Trajectbegeleiding

MRE R. Moore R.Moore@Schoter.nl

Wiskunde

ACM M.Ackerman m.ackerman@schoter.nl
ALD
D.Altintas d.altintas@schoter.nl
FYT
G. Feijt G.Feijt@schoter.nl
JSS W. Janssen W.Janssen@Schoter.nl
 KOJ L. Koning L.Koning@schoter.nl
KST B. Koster B.Koster@Schoter.nl
LOP P. van Lommel P.vanLommel@schoter.nl
MNG D. Menig D.Menig@Schoter.nl
SML E.Smits e.smits@schoter.nl
SPP M. Schipper M.Schipper@Schoter.nl
SMP P. Smith P.Smith@schoter.nl
SPD D. Spaargaren d.spaargaren@schoter.nl
STL J. Stol J.Stol@Schoter.nl
SWN N. Swinkels n.swinkels@schoter.nl
VOS M. Vos M.Vos@Schoter.nl