E-mail adressen

Aardrijkskunde

BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@Schoter.nl
HDN A. van der Heijden A.vanderHeijden@Schoter.nl
NOF F. Noordkamp F.Noordkamp@schoter.nl
MLD J. Mulder J.Mulder@Schoter.nl
RRL R. van Riel R.vanRiel@Schoter.nl
STT V. Schutte V.Schutte@Schoter.nl

Administratie

DGL A. Dorgelo Ransijn A.DorgeloRansijn@Schoter.nl
HEI J. van Heijst J.vanHeijst@Schoter.nl
KFT G. Kieft - van den Berg G.Kieft-vandenBerg@Schoter.nl
KLL L.Klijn L.Klijn@schoter.nl
LNG M. van Ling M.vanLing@Schoter.nl boeken
BFT K. Beaufort K.Beaufort@Schoter.nl balie

Biologie

BNN P. van Bennekum P.vanBennekum@Schoter.nl
BRC C. Bruin C.Bruin@Schoter.nl
DVM M. Doeve M.Doeve@Schoter.nl
MER R. van der Meer R.vanderMeer@Schoter.nl
OZN A. Özcan A.Ozcan@Schoter.nl
RAS W. Ras-Verloop N.Ras-Verloop@Schoter.nl
SEE D. See D.See@Schoter.nl
VSR L. Visser L.Visser@schoter.nl

Bewegen, sport en maatschappij

BOR A. de Boer A.deBoer2@Schoter.nl
GRO T. de Groot t.degroot@schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl
RDN K. van der Reyden K.vanderReyden@Schoter.nl
STL J. Stol j.stol@schoter.nl
VER A. Verhage A.Verhage@Schoter.nl

Concierge

KCK A. Koçak A.Kocak@Schoter.nl
DAV K. Davoudi Negad k.davoudinegad@schoter.nl
KTW R. Kootwijk R.Kootwijk@Schoter.nl
LBG L. Ligtenberg L.Ligtenberg@Schoter.nl
ORY R. Orij R.Orij@Schoter.nl

Coördinatoren

BRH M. Brakenhoff m.brakenhoff@schoter.nl
EMD
E.Eggermond e.eggermond@schoter.nl
KRZ M.Kruize M.Kruize@schoter.nl
WRT M. de weerdt m.deweerdt@schoter.nl
JOG M. de Jong m.dejong@schoter.nl
VOO M. de Voogd m.devoogd@schoter.nl

Culturele en kunstzinnige vorming

CHN L. Chen L.Chen@Schoter.nl
VEN
C. van der Veen J.vanderVeen@Schoter.nl

Decaan

FIL A. Filius A.Filius@Schoter.nl

Drama

DLD A. van Delden A.vanDelden@Schoter.nl
JON J. de Jong J.deJong@Schoter.nl
KLT P. Kelting P.Kelting@Schoter.nl
NOY J. Noyons J.Noyons@Schoter.nl
TMN P. Tangerman p.tangerman@schoter.nl

Duits

FEI H. fein h.fein@schoter.nl
SNI M. Snieder m.snieder@schoter.nl
DKS P. Dijkstra p.dijkstra@schoter.nl
PIO I. Piontek i.piontek@schoter.nl

Economie

PAB B. Paro B.Paro@Schoter.nl
PNB M. Phernambucq R.Phernambucq@Schoter.nl
VLG E. Vlieger E.Vlieger@Schoter.nl

Engels

DRR H. Dreijer H.Dreijer@Schoter.nl
ELM M. Elsinga M.Elsinga@Schoter.nl
HOF N. Hoffman N.Hoffman@Schoter.nl
IDJ J.C. Ides j.ides@schoter.nl
JOG M. de Jong M.deJong@Schoter.nl
LFD J. Liefaard J.Liefaard@Schoter.nl
PHN E. Philipsen E.Philipsen@Schoter.nl
PLP E. Plomp E.Plomp@Schoter.nl
TAN C. Tangelder C.Tangelder@Schoter.nl
VLE E. van de Velde E.vandeVelde@Schoter.nl
WRT M. de Weerdt M.deWeerdt@Schoter.nl

Filosofie

LDR W. Lindijer W.Lindijer@Schoter.nl

Frans

BRI G. de Bruijn G.deBruijn@Schoter.nl
BRT M. Broertjes M.Broertjes@Schoter.nl
HEM M. Hemprig M.Hemprig@Schoter.nl
HUI S. Huisman S.Huisman@Schoter.nl
IPE E. Ipsa E.Ipsa@Schoter.nl
KRZ M. Kruize M.Kruize@Schoter.nl
PRH M. van Praagh M.vanPraagh@Schoter.nl

Geschiedenis

DON J. Don J.Don@Schoter.nl
DRD D. Duinker D.Duinker@Schoter.nl
HGB R. Hoogenboom R.Hoogenboom@Schoter.nl
MLL M. Muller M.Muller@Schoter.nl
PLM E. Polman Tuin E.PolmanTuin@Schoter.nl
RMP F. van Rumpt F.vanRumpt@Schoter.nl
STB B. Stam B.Stam@Schoter.nl

ICT

GLD E. van Gelderen ict@schoter.nl
GEH H. van Gelderen ict@schoter.nl

Kunst algemeen

JON J.de jong j.dejong@schoter.nl
KLT P.Kelting p.kelting@schoter.nl
PRH M.van Praagh M.vanpraagh@schoter.nl

Lichamelijke opvoeding

BOR A. de Boer A.deBoer2@Schoter.nl
BRH M. Brakenhoff m.brakenhoff@schoter.nl
EMD E. Eggermond e.eggermond@schoter.nl
GRO T. de Groot T.deGroot@Schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl
RDN K.H. van der Reyden K.vanderReyden@Schoter.nl
VER A. Verhage A.Verhage@Schoter.nl
STL J. Stol j.stol@schoter.nl

Huiswerkbegeleiding

BEP p.bensdorp p.bensdorp@schoter.nl

Maatschappijleer

LDR W. Lindijer W.Lindijer@Schoter.nl
RMP F. van Rumpt F.vanRumpt@schoter.nl

Management & organisatie

PNB R. Phernambucq r.phernambucq@schoter.nl

Muziek

CHN L. Chen L.Chen@Schoter.nl

Natuur- en scheikunde

BGL S. Biegel S.Biegel@Schoter.nl
BRC C.Bruin c.bruin@schoter.nl
LEW J. van Leeuwe J.vanLeeuwe@Schoter.nl
DAA R. van Daalen R.vanDaalen@Schoter.nl
HAN A. Hanssen E.Hanssen@Schoter.nl
SCT T. Schrama T.Schrama@Schoter.nl
VZB
G. Verzijlbergh G.Verzijlbergh@Schoter.nl

Nederlands

BRR R. ten Broek R.tenBroek@Schoter.nl
HAK M. Haank M.Haank@Schoter.nl
HGM M. Hageman M.Hageman@Schoter.nl
HLL L.Hollestelle l.hollestelle@schoter.nl
MEB B. Meijer B.Meijer@Schoter.nl
POJ J. Pouwels j.pouwels@schoter.nl
VOO M. de Voogd M.deVoogd@Schoter.nl
YZN Y. van Zon Y.vanZon@Schoter.nl

Onderwijsassistenten

DKL L. Dekker l.dekker@schoter.nl
NIM M van Nielen M.vannielen@schoter.nl

Roostermakers

NST M. Niesten M.Niesten@Schoter.nl
YHO Y. Hoeven Y.Hoeven@Schoter.nl

Schoolleiding

GDE M. de Goede m.degoede@schoter.nl
WVN
A. van Waveren a.vanwaveren@schoter.nl

DVM Marlies Doeve m.doeve@schoter.nl
STB Brenda Stam b.stam@schoter.nl
KAR Joost van het Kaar j.vanhetkaar@schoter.nl

Technisch onderwijs assistenen

BGA M.Boeringa m.boeringa@schoter.nl
GEH H.van Gelderen h.vangelderen@schoter.nl

Tekenen

MJR E. Majoor E.Majoor@schoter.nl
WIA A. Wiersma A.Wiersma@Schoter.nl

Trajectbegeleiding

MRE R. Moore R.Moore@Schoter.nl

Wiskunde

BOE E. de Boer E.deBoer@Schoter.nl
FYT G. Feijt g.feijt@schoter.nl
JSS W. Janssen W.Janssen@Schoter.nl
KST B. Koster B.Koster@Schoter.nl
MNG D. Menig D.Menig@Schoter.nl
SPP M. Schipper M.Schipper@Schoter.nl
STL J. Stol J.Stol@Schoter.nl
VLN P. van der Velden P.vanderVelden@Schoter.nl
VLG E. Vlieger E.Vlieger@schoter.nl
VOS M. Vos M.Vos@Schoter.nl