Aardrijkskunde

BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
HOM M. Hooiveld m.hooiveld@schoter.nl
MAE E. Maalderink e.maalderink@schoter.nl
MAA A. Maij a.maij@schoter.nl
ONO O.Onwuka O.Onwuka@schoter.nl
RRL R. van Riel R.vanRiel@Schoter.nl
STT V. Schutte V.Schutte@Schoter.nl
TOS S. Tober S.Tober@schoter.nl

Administratie

DGL A. Dorgelo Ransijn A.DorgeloRansijn@Schoter.nl
KFT G. Kieft - van den Berg G.Kieft-vandenBerg@Schoter.nl
LNG M. van Ling M.vanLing@Schoter.nl boeken
TEM M.Terpstra m.terpstra@schoter.nl
WIK K. Witteman k.witteman@schoter.nl

Balie

KLR R. Kleine r.kleine@schoter.nl
MIG G. van der Mije g.vandermeije@schoter.nl
WIK K. Witteman k.witteman@schoter.nl

Bedrijfseconomie

PIJ J. Pijnacker j.pijnacker@schoter.nl
SCC C. Schuurman c.schuurman@schoter.nl
VEA A. van Veen a.vanveen@schoter.nl

Biologie

KEL L. van Kessel l.vankessel@schoter.nl
MEN N. Meinster n.meinster@schoter.nl
OZN A. Özcan A.Ozcan@Schoter.nl
RAS N. Ras-Verloop N.Ras-Verloop@Schoter.nl
SEE D. See D.See@Schoter.nl
TWN N.Twisk n.twisk@schoter.nl
VAH H. van der Valk h.vandervalk@schoter.nl
VSR L. Visser L.Visser@schoter.nl

Bewegen, sport en maatschappij

BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
KEF F. Kerkhoff f.kerkhoff@schoter.nl
KOM M. de Koning m.dekoning@schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl

Concierge

WEJ J. Westhof j.westhof@schoter.nl
ABE E. Amama e.amama@schoter.nl 
KCK A. Koçak A.Kocak@Schoter.nl
OSF F. Ossendorp f.ossendorp@schoter.nl
SLJ J. Slagter j.slagter@schoter.nl
ABE E.Amama e.amama@schoter.nl

Coördinatoren

BLJ J. Bloemsma j.bloemsma@schoter.nl
JOM M. Joost m.joost@schoter.nl
DKS P. Dijkstra p.dijkstra@schoter.nl
HGB R. Hoogenboom r.hoogenboom@schoter.nl
MLL m.muller m.muller@schoter.nl
WRT M. de weerdt m.deweerdt@schoter.nl
YZN Y.van Zon y.vanzon@schoter.nl

 

Culturele en kunstzinnige vorming

BLJ J. Bloemsma J.Bloemsma@schoter.nl
LOA A. Lohr a.lohr@schoter.nl
HAF F. Hagemeijer f.hagemeijer@schoter.nl

Decaan

 

FIL A. Filius A.Filius@Schoter.nl

 

Drama

JON J. de Jong J.deJong@Schoter.nl
NOY J. Noyons J.Noyons@Schoter.nl
RAE E. Ravensbergen E.Ravensbergen@schoter.nl
WAA A. Wassink A.Wassink@schoter.nl
ZUS S. Zuurendonk s.zuurendonk@schoter.nl

Duits

 

DKS p. Dijkstra P.Dijkstra@schoter.nl
LAC C. Lavalette C.Lavalette@schoter.nl
KLS S. Klous s.klous@schoter.nl
NAS S. Nap s.nap@schoter.nl
NIH H. Niemeijer H.Niemeijer@schoter.nl
SNI M. Snieder M.Snieder@schoter.nl

 

Economie

DUN n.van Duijvenbode n.vanduijvenbode@schoter.nl
PIJ J.Pijnacker J.Pijnacker@schoter.nl
ELI M.Elferink m.elferink@schoter.nl
SCC C.Schuurman c.schuurman@schoter.nl
VEA A.vanVeen A.Vanveen@schoter.nl
YAN N. Ben Yahia n.benyahia@schoter.nl
JAP J. de Jager j.dejager@schoter.nl

Engels

ASA A. Aspland a.aspland@schoter.nl
BLJ
J.Bloemsma j.bloemsma@schoter.nl
DRR H.Dreijer h.dreijer@schoter.nl
ELM M. Elsinga M.Elsinga@Schoter.nl
EVG G. Evans-Jones G.Evans-Jones@schoter.nl
FAA A.Farrelly a.farrelly@schoter.nl
HOF N. Hoffman N.Hoffman@Schoter.nl
JOM M.Joost m.joost@schoter.nl
KAM M.Kamminga M.Kamminga@schoter.nl
KUI A.Kuipers A.Kuipers@schoter.nl
LFD J. Liefaard J.Liefaard@Schoter.nl
PLW W.van der Pligt w.vanderpligt@schoter.nl
TAN C. Tangelder C.Tangelder@Schoter.nl
VLE E. van de Velde E.vandeVelde@Schoter.nl
WRT M. de Weerdt M.deWeerdt@Schoter.nl
ZAB B. Zaremba b.zaremba@schoter.nl

Europese en internationale oriëntatie

DON J. Don j.don@schoter.nl
HEJ J. van den Heuvel j.vandenheuvel@schoter.nl
MLL M. Muller m.muller@schoter.nl
RAE E. Ravensbergen e.ravensbergen@schoter.nl
SCA A. Schans a.schans@schoter.nl
SIT T. Sieljes t.sieljes@schoter.nl

Filosofie

SPO O.Spoelstra o.spoelstra@schoter.nl

Frans

HEM M. Hemprig M.Hemprig@Schoter.nl
IPE E. Ipsa E.Ipsa@Schoter.nl
KRZ M. Kruize M.Kruize@Schoter.nl
RUS S. de Ruijter S.deRuijter@schoter.nl
ZWE E. Zwemmer e.zwemmer@schoter.nl
KIN N. Kiyohara n.kiyohara@schoter.nl
LAC C. Lavalette c.lavalette@schoter.nl

Geschiedenis

AKC C. van Aken c.vanaken@schoter.nl
DON
 J. Don J.Don@Schoter.nl
HGB R.Hoogenboom r.Hoogenboom@schoter.nl
JUR f. Jung f.Jung@schoter.nl
MLL M. Muller M.Muller@Schoter.nl
PLM E. Polman Tuin E.PolmanTuin@Schoter.nl
RMP F. van Rumpt F.vanRumpt@Schoter.nl
SIT  T. Sieljes t.sieljes@schoter.nl

Global Perspectives

EST T. van Esch t.vanesch@schoter.nl
RMF F. van Rumpt f.vanrumpt@schoter.nl
SPO O. Spoelstra o.spoelstra@schoter.nl

ICT

GLD E. van Gelderen ict@schoter.nl
VLP P. van der Vlugt P.vanderVlugt@schoter.nl

Kunst algemeen

PRH M.van Praagh M.vanpraagh@schoter.nl

Kunst drama

JON J. de Jong J.deJong@schoter.nl
WAA A. Wassink A.Wassink@schoter.nl
RAE E. Ravensbergen e.ravensbergen@schoter.nl

Kunst beeldende vorming

WIA A. Wiersma a.wiersma@schoter.nl

Lichamelijke opvoeding

BOR A. de Boer A.deBoer2@Schoter.nl
BRH M. Brakenhoff M.Brakenhoff@schoter.nl
GRO T. de Groot T.deGroot@Schoter.nl
KEF F. Kerkhoff F.Kerkhoff@schoter.nl
KOM M. de Koning m.dekoning@schoter.nl
KPR T. Kuijpers T.Kuijpers@Schoter.nl
SCR R. van Schuppen R.vanSchuppen@schoter.nl
SLR R. van der Sluis r.vandersluis@schoter.nl
VEO R. Veldman R.Veldman@schoter.nl
VER A. Verhage A.Verhage@Schoter.nl

Vestigingsmanager Lyceo

HAN N. Hagen n.hagen@lyceo.nl

Maatschappijleer

EST T. Esch T.vanEsch@schoter.nl
HEJ J. van den Heuvel j.vandenheuvel@schoter.nl
SCA A. Schans a.schans@schoter.nl

Mediawijsheid

ELI M. Elferink m.elferink@schoter.nl
HOM M. Hooiveld m.hooiveld@schoter.nl
KST B. Koster b.koster@schoter.nl
MEJ J. Meinders j.meinders@schoter.nl
ZWE E. Zwemmer e.zwemmer@schoter.nl

Natuur- en scheikunde

BEJ J. Beelen J.beelen@schoter.nl
PAR R. Patty r.patty@schoter.nl
POR R. Post r.post@schoter.nl
ROJ J. Robben j.robben@schoter.nl
SCT T.Schrama T.Schrama@schoter.nl
TUJ J. Turenhout j.turenhout@schoter.nl
VRT T. de Vries t.devries@schoter.nl
WIT M. Wittebrood m.wittebrood@schoter.nl

Nederlands

AYM M. Aydin m.aydin@schoter.nl
BAJ J. Bakker j.bakker@schoter.nl
BIM M. Bijwaard m.bijwaard@schoter.nl
BRS R. Bronsema r.bronsema@schoter.nl
BWS K. Bouwens k.bouwens@schoter.nl
HGM M. Hageman m.hageman@schoter.nl
LAI l. Lam l.lam@schoter.nl
PEP P. Pereboom p.pereboom@schoter.nl
ROD D. Rosekrans d.rosekrans@schoter.nl
TOB B. Topal b.topal@schoter.nl
VEJ J. Verhofstad j.verhofstad@schoter.nl
VNR R. van Velzen r.vanvelzen@schoter.nl
YZN Y. van Zon y.vanzon@schoter.nl

 

 

Onderwijsassistenten

MAP P.Marks p.marks@schoter.nl
PLJ J. Pluis j.pluis@schoter.nl
RIF F. Rietveld f.rietveld@schoter.nl
YUS S. Yuruk-Simsek s.yuruk-simsek@schoter.nl

Onderwijsondersteuner

RUL L. de Ruiter l.deruiter@schoter.nl

Roostermakers

NST M. Niesten M.Niesten@Schoter.nl
LOR R. Loze R.Loze@schoter.nl
YHO Y. Hoeven Y.Hoeven@Schoter.nl

Schoolleiding

WVN A. van Waveren a.vanwaveren@schoter.nl

GDE M. de Goede m.degoede@schoter.nl
BEK K.Beentjes k.beentjes@schoter.nl
KAR Joost van het Kaar j.vanhetkaar@schoter.nl
STB Brenda Stam b.stam@schoter.nl
RUP P. Ruizeveld de Winter p.ruizevelddewinter@schoter.nl

Schoolmaatschappelijk werker

MRE R. Moore R.Moore@Schoter.nl

Technisch onderwijs assistenten

BGA M.Boeringa m.boeringa@schoter.nl
GEH H.van Gelderen h.vangelderen@schoter.nl

Trajectbegeleiding

KLL L.Klijn l.klijn@schoter.nl
SMA M.Schaftenaar m.schaftenaar@schoter.nl

 

 

Tekenen

BAJ J.Bakker J.Bakker@schoter.nl
WIA A. Wiersma A.Wiersma@Schoter.nl
VEM M. Verstaeten m.verstraeten@schoter.nl

Wiskunde

ALD D.Altintas d.altintas@schoter.nl
BUJ J. ten Buren j.tenburen@schoter.nl
IAM M.Lallouchen m.lallouchen@schoter.nl
JSS W. Janssen W.Janssen@Schoter.nl
KOJ L. Koning L.Koning@schoter.nl
KST B. Koster B.Koster@Schoter.nl
SLB B.Sliggers b.sliggers@schoter.nl
SML L.Smits l.smits@schoter.nl
SPP M. Schipper M.Schipper@Schoter.nl
BRM M. van Brummelen m.vanbrummelen@schoter.nl
FYT G. Feijt g.feijt2@schoter.nl
PES S. Petersen s.petersen@schoter.nl
VEN J. van der Ven j.vanderven@schoter.nl
ZOJ J. van Zoest j.vanzoest@schoter.nl 

XL leren

IPA H. Ipsa h.ipsa@schoter.nl
KST B. Koster b.koster@schoter.nl
RAS N. Ras-Verloop n.ras-verloop@schoter.nl
WAA A. Wassink a.wassink@schoter.nl
YZN Y. van Zon y.vanzon@schoter.nl

Zorgcoördinator

SNI M. Snieder M.Snieder@schoter.nl
EST T. Esch T.vanEsch@schoter.nl